Okunma

Microsoft, X360’ın Rekorunu Yalanladı!


25 Ağustos 2009 Salı 07:25
Microsoft, X360’ın Rekorunu Yalanladı!

Dün sitemizde de yazdığımız üzere, Game Informer adlı bir derginin düzenlediği bir anket sonucunda, en fazla bozulan konsolun Xbox 360 olduğu ortaya çıkmıştı. Yapılan anketi değerlendiren Microsoft yetkilileri, bu sabah itibariyle sonuçları kabul etmediğini açıkladı. 5000 konsol sahibi oyuncu üzerinde yapılan anketin sonucunda Xbox 360‘ların %54’ünün bozulduğu ortaya çıkmıştı.

 

Anketin sağlıklı olmadığını iddia eden Microsoft yetkilileri; “Anket sonucunda ortaya çıkan bozulma oranlarıyla, ilgili departmanımızın elindeki veriler birbirini tutmuyor. Başkalarının düzenlediği ankete güvenmektense kendi elimizdeki verilere göre hareket etmeyi tercih ediyoruz” dedi.

:: Bu konu hakkındaki görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft, X360’ın Rekorunu Yalanladı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft, X360’ın Rekorunu Yalanladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft, X360’ın Rekorunu Yalanladı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "