Okunma

Microsoft’a Yahoo’dan Transfer


07 Aralık 2008 Pazar 10:23
Microsoft’a Yahoo’dan Transfer

Eski Yahoo Arama ve Reklam Teknoloji Grubu Başkan Vekili Qi Lu, Microsoft tarafından Online Servisler Grubu’nun başın atandı. 5 Ocak‘tan itibaren yeni işine başlayacak olan Lu, doğrudan şirketin CEO’su Steve Ballmer‘a rapor verecek. Lu’nun sorumluluğunda bulunan bölüm ise, Microsoft’un şu sıralar popüler hale getirmek için bir hayli uğraştığı Windows Live online arama ve reklam servisleri. Jerry Yang‘ın CEO’luktan ayrılmasının ardından şimdi de emeklilerini Microsoft’a kaptıran Yahoo için çok radikal bir çözüm getirmediği sürece işler iyi görünmüyor.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’a Yahoo’dan Transfer konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’a Yahoo’dan Transfer ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’a Yahoo’dan Transfer ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "