Okunma

Microsoft’tan 8 Yama Geliyor


06 Aralık 2008 Cumartesi 12:58
Microsoft’tan 8 Yama Geliyor

2008‘in son yamaları olarak adlandırılan bu güncellemeler, önemli açıkları kapatacak. Toplam 8 yama, 9 Aralık 2008 Salı günü, Windows Update üzerinden indirilebilecek. Windows, Office, Internet Explorer ve Visual Basic için yüklenecek olan yamalarda 6 tanesinin önem derecesi kritik derecede yüksek. Diğer 2 tanesinin önem derecesi ise yüksek olarak puanlandırılmış durumda. Bu güncellemelerden sonra bilgisayarınızın yeniden başlatılması istenecek.

:: 2008’de 69 güvenlik açığı çıkan Microsoft, 2009’da ne yapar?

Bilgi için: Microsoft
Yazan: Hakkı Alkan
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Microsoft’tan 8 Yama Geliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Windows Update’de sadece Windows Defender çıkıyor. Tarih ertelenmiş olmasın?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ve bi daha açılmayacak!

" Microsoft’tan 8 Yama Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan 8 Yama Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan 8 Yama Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "