Okunma

Microsoft’tan Gizli Atak!


23 Eylül 2009 Çarşamba 08:31
Microsoft’tan Gizli Atak!

Apple‘ın Tablet PC‘sini duymayan kalmamıştır sanıyoruz. 2010 senesi içerisinde piyasaya çıkarılması beklenen Tablet PC’nin şimdiden bu kadar çok konuşulması, ürün piyasaya çıktıktan sonra ne kadar konuşulacağının sinyallerini veriyor. Bu da başta Microsoft olmak üzere tüm firmaların iştahını kabartıyor. Elini atabildiği her sektörde, rekabete giren Microsoft, bu ürün için de rekabete girmez mi? Tabii ki girer.

Geçmişteki örneklerden farklı olarak Microsoft, Tablet PC’si için gizli çalışmayı tercih ediyor. Böyle bir proje daha ne kadar gizli tutulacak bilemeyiz fakat, Microsoft’un Tablet PC’sinin adının Courier olacağı belirlenmiş durumda. Henüz tasarım ve geliştirme aşamasında olan ürün, tabletten çok booklet olarak adlandırılıyor. 7 inçlik çoklu dokunmatik ekran özelliğine sahip olacağı da bilinenler arasında.

:: Microsoft Courier ile ilgili beklentileriniz nelerdir?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’tan Gizli Atak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan Gizli Atak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan Gizli Atak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "