Okunma

Microsoft’tan Jet Yanıt


06 Ocak 2009 Salı 10:33
Microsoft’tan Jet Yanıt

Microsoft‘un iş görüşmelerini Home aracılığıyla yapacağı haberleri geçtiğimiz hafta interneti sarmıştı. Soru işaretlerinin artması üzerine firmadan hızlı bir yanıt geldi; “Microsoft Home servisini sanal görüşmeler için bir araç olarak kullanmayacak.”

Sony‘nin sanal dünyası PlayStation Home‘a ihtiyaç duymadığını belirten Microsoft, Live Meeting ve hatta Xbox Live Party gibi bizzat kendileri tarafından üretilmiş servisler varken, sanal bir görüşmeyi organize etmek için ihtiyaç duyabilecekleri her imkana sahip olduklarını yineledi. Böylelikle “Microsoft Home’a Taşınıyor” başlıklı bir haberi gerçekçi bulmayıp önceki günlerde okuyucularımızla paylaşmamakta haklı olduğumuzu da anladık.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’tan Jet Yanıt konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan Jet Yanıt ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan Jet Yanıt ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "