Okunma

Microsoft’tan Nvidia’ya Onay


11 Şubat 2009 Çarşamba 23:30
Microsoft’tan Nvidia’ya Onay

Nvidia’nın Intel Atom işlemcisi için sunduğu ve üzerinde 9300M tümleşik grafik işlemcisi bulunan platform, Microsoft’tan onay aldı. Verilen onay Windows Vista Home Premium için. Her ne kadar Atom biraz çelimsiz kalsa da, görsel efektler kısmında, tümleşik Nvidia grafik çözümü durumu kurtaracaktır. Şu sıralarda, zamanında verdiği platform vizeleri sebebiyle başı dertte olan Microsoft, eminiz ki bu durumları göz önünde bulundurup onayı o şekilde vermiştir.

:: Nvidia ION’u ne zaman piyasada görürüz?

Bilgi için: Nvidia
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’tan Nvidia’ya Onay konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan Nvidia’ya Onay ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan Nvidia’ya Onay ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "