Okunma

Microsoft’tan Yeni Oyun Platformu!


16 Kasım 2010 Salı 09:12
Microsoft’tan Yeni Oyun Platformu!

Microsoft şimdi de bünyesinde barındırdığı oyun platformlarını tek bir platform üzerinden yönetebilmesine olanak sağlayacak bir çeşit birleştirici oyun platformu üzerinde çalışıyor.

Bünyesinde bulunan MSN Games, Bing Games ve Windows Live Messenger oyunlarını birleştirmeyi planlayan firma, yeni online platforma şimdilik Microsoft Game Hub adını verdi. Bu platformda arkadaşlarımızın durumlarını, profillerini, iletilerini görebileceğiz.

 

 

Xbox Ürün Pazarlama Müdürü Michael Wolf, çoklu platform destekleyen bir oyun platformu üzerinde çalıştıklarını ve bunun, oyun dünyasında bir hayli başarılı olmasını hedeflediklerini açıkladı. Wolf, bu birleştirmeyi PC, Xbox Live ve mobil platform açısından ve dolayısıyla oyun dünyasının geleceği açısından son derece önemli görüyor.

:: Microsoft’un yeni oyun platformu Game Hub, sizce oyun dünyasının geleceğinin temelini oluşturabilir mi?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’tan Yeni Oyun Platformu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan Yeni Oyun Platformu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan Yeni Oyun Platformu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "