Okunma

Microsoft’un Akıllı Saati Nasıl Olacak?


10 Haziran 2014 Salı 04:30
Microsoft’un Akıllı Saati Nasıl Olacak?

Microsoft’un uzun bir süredir akıllı saat sektörüne gireceği hakkında dedikodular dolaşıyordu. Bugün bu dedikodulara bir yenisi daha eklendi. Microsoft çalışanının sözde akıllı saati test ettiği sektörden bir kaynak tarafından raporlandı.

Büyük ekranlı olmayabilir

İlk izlenimler Microsoft’un akıllı saatinin fintness odaklı olacağı yönünde. İlk etapta büyük ekranlı olacağı söylenen bu saatin Samsung Galaxy Gear Fit gibi daha küçük bir ekrana sahip olacağı ve ayrıca Windows 8, Windows Phone ve Xbox One ile çalışacağı dedikodular arasında yer alıyor.

Sağlık odaklı olacak

Enerji tasarruflu Bluetooth 4.0’ın yer alması beklenen Microsoft’un akıllı saatinde sağlık odaklı sensorlar da bulunabilir.  Xbox Kinect‘in mühendislerinin bu iş görevlendirildiği iddiaları ve sektörün iyice sağlık yönüne kayması göz önünde bulundurulursa Microsoft’un akıllı saatinin sağlık odaklı olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

:: Microsoft’un akıllı saatinden beklentileriniz neler?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’un Akıllı Saati Nasıl Olacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’un Akıllı Saati Nasıl Olacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’un Akıllı Saati Nasıl Olacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "