Okunma

Midway’den Zorunlu Güç!


17 Haziran 2009 Çarşamba 11:32
Midway’den Zorunlu Güç!

Midway’in Newcastle stüdyoları tarafından bugün duyurulan Necessary Force, kural tanımaz bir polis memurunun maceralarını konu alan ve sokaklarda geçen suç temalı bir aksiyon oyunu olarak geliştiriliyor.

Oyunu özel kılan ise finansal krizle çalkalanan Midway firmasının Newcastle stüdyosunun, şirket ana merkezinin kendileri için alacağı herhangi bir kapatma kararını önlemek ve oyunun satışlarından elde edilecek gelirle varlıklarını bağımsız bir şekilde sürdürebilmek için oyunu geliştirmiş olmaları.


Firmanın Newcastle stüdyoları, kendisini kurtarabilmek için Necessary Force oyununu geliştirdi.

Necessary Force’un İnternet sitesi aktif durumda. Sitede oyun hakkında pek detaylı olmasa da, tatmin edici ve yapımın nasıl bir konspete sahip olacağı hakkında az da olsa fikir veren bir video mevcut. Midway Newcastle geçtiğimiz aylarda çıkardığı “Vin Diesel: Wheelman” isimli oyunuyla hayal kırıklığı yaşatmıştı. Newcastle stüdyoları başkanı Craig Duncan, Necessary Force’un büyük bir firmanın ilgisini çekeceğini ve studyolarını kapanmaktan kurtaracağını umuduğunu belirtti.

:: Midway firmasının kapanacak olmasını nasıl karşılıyorsunuz?

Yazan: Rumi Çabuk
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Midway’den Zorunlu Güç! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Midway’den Zorunlu Güç! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Midway’den Zorunlu Güç! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "