Millenicom Telefon Faturalarını Düşürüyor


15 Mayıs 2010 Cumartesi 07:10
Millenicom Telefon Faturalarını Düşürüyor

Küresel krizin etkilerinden kurtulmaya çalışan şirketlere büyük avantaj sağlayan Millenicom, sunduğu yüksek kalitede ekonomik hizmetlerle bugüne dek firmalara 30 milyon TL tutarında tasarruf sağladı. Bu yıl sonuna kadar 50.000 yeni firmayı da aboneleri arasına katmayı  hedefliyor.

Her dönem yenilikçi hizmetleriyle alternatif telekomünikasyon sektöründe öncü konumda bulunan Millenicom, tekel devrinin sona ermesiyle sektör genelindeki payını hızla yükseltiyor (Telekom Harcamaları Düşüşte).

Millenicom Sabit Telefon Hizmetlerinden yararlanan şirketler şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonu aramalarında %50’lere varan indirimler elde edebiliyor. Aylık ortalama 1.000 TL tutarında görüşme yapan bir firma, Millenicom Türkiye’nin ekonomik tarifeleriyle yılda ortalama 6.000 TL tasarruf sağlıyor.

 

 

Millenicom Sabit Telefon Hizmetlerin abone olmak için www.milleni.com.tr internet sitesindeki abonelik başvuru formunu doldurmak ya da 0212 444 10 45 numaralı telefonu aramak yeterli oluyor.

 

Millenicom, sunduğu ekonomik hizmetlerin yanı sıra yeni kampanyasıyla abonelerine teknoloji desteği de sunuyor. 15 Mayıs-15 Haziran 2010 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında 12 ay boyunca minimum 500 TL (KDV hariç) fatura üreten tüm Millenicom kurumsal müşterileri notebook kazanıyor. Üstelik Millenicom Sabit Telefon Hizmetlerinden yararlanmak için herhangi bir ön ödeme ya da ilave cihaz maliyeti de gerekmiyor.

Milenicom aboneleri, “Aramızda Tarifesi” ile kendi aralarında çok daha  ekonomik görüşerek sağladığı tasarruf miktarını artırıyor. Bu tarife yoğun telefon trafiğine sahip ve farklı lokasyonlarda temsilcilik, bayi, şube ya da tedarikçileri bulunan firmalar tarafından yoğun ilgi görüyor (Türk Telekom’un İhalesi Kime Kaldı?).

:: Telefon faturasını düşürmek için ne gibi önlemler aldınız
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Millenicom Telefon Faturalarını Düşürüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Millenicom Telefon Faturalarını Düşürüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Millenicom Telefon Faturalarını Düşürüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!