Minecraft oyuncuları Hogwarts’a girecek


07 Nisan 2020 Salı 15:40
Minecraft oyuncuları Hogwarts’a girecek

Popüler oyun Minecraft, yeni RPG haritasını oyunseverlere ücretsiz olarak sunuyor. Witchcraft and Wizardry isimli mod, hikayesini, iyi bildiğimiz bir kitap ve filmden konu alıyor: Harry Potter. Harry Potter’ın büyülü macerası şimdi ücretsiz olarak Minecraft’ta yerini aldı. Popüler oyun Minecraft, Harry Potter konulu Witchcraft and Wizardry modunu yayınladı. Hogwarts’a katılmak isteyen oyunseverler, Minecraft içinde yer alan Harry Potter RPG haritasına ücretsiz olarak ulaşabilir.

Pikselli dünyada büyülü macera!

The Floo Network tarafından geliştirilen Witchcraft and Wizardry modu, Planet Minecraft üzerinden indirilebiliyor. Minecraft’ın pikselli tasarımında geçen modda Harry Potter’la ilgili tanınan çoğu ayrıntı mevcut. Oyuncular, Hogwarts şatosunun etrafında düşmanla savaşırken asa ile dünyayla etkileşim sağlayabilir ve nesneleri hareket ettirebilir.

Witchcraft and Wizardry

Elbette Harry Potter’ın asıl yeteneği gibi büyü yapılabildiğini de belirtelim. Oyuncuların uçmak için süpürgelerini kullanabileceği bu oyunda çözülmesi gereken çeşitli bulmacalar da mevcut. Arka planda çalan Harry Potter müzikleri atmosferi daha gerçekçi kılıyor. Hogwarts’a kabul edilmeyi düşleyenlerin hâlâ daha bir şansı var!

PC Gamer’ın belirttiğine göre The Floo Network’un Witchcraft and Wizardry’ı geliştirmesi şirketin tamı tamına 4 senesini aldı. Harry Potter konulu bu oyunun, Java Minecraft 1.13.2 ile uyumlu olduğunu da ekleyelim. Eğer bu macera dolu büyü dünyasına katılmak isterseniz Witchcraft and Wizardry modunu buradan indirebilirsiniz. Oyunun fragmanını buradan izleyebilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Minecraft oyuncuları Hogwarts’a girecek”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Vvv

" Minecraft oyuncuları Hogwarts’a girecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Minecraft oyuncuları Hogwarts’a girecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Minecraft oyuncuları Hogwarts’a girecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
 4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
 5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
 6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
 7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
 8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
 9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
 10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?