Okunma

İnternet Televizyonunuz Miro Yenilendi


14 Mart 2009 Cumartesi 16:12
İnternet Televizyonunuz Miro Yenilendi

HD video oynatıcınız Miro 2.0, yeni bir güncelleme daha geçirdi ve 2.0.3 sürümüne güncellendi. Yeni sürümünün çok aşırı bir değişim geçirmediğini ve genel çalışma kararlılığına ek yapacak küçük güncellemeler içerdiğini söyleyebiliriz.

Miro Neler Yapar?

Miro 2.0 HD görüntüleri oynatmak için tasarlanmış bir oynatıcı ve aynı zamanda bir internet televizyonu olarak anılıyor. aynı zamanda Miro içinde bir de BitTorrent istemcisi bulunuyor ve bu şekilde bilgisayara indirilen görüntüler doğrudan Miro ile oynatılabiliyor.

İndirin

:: Yeni sürümü bilgisyarınıza indirmek için tıklayın.

:: Miro yerine önereceğiniz seçenekleri SDN forumlarında paylaşın!

Bilgi için: Miro
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “İnternet Televizyonunuz Miro Yenilendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hiç düzgün bi şey yok

  2. SDN Okuru dedi ki:

    abi turk tv nasil izleriz onlarda varmi icinde?

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Woow.. a great application.

" İnternet Televizyonunuz Miro Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet Televizyonunuz Miro Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet Televizyonunuz Miro Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "