Okunma

Miro 2.5 İçin Çıkış Adayı Yayınlandı


09 Temmuz 2009 Perşembe 19:39
Miro 2.5 İçin Çıkış Adayı Yayınlandı

Açık kaynaklı bir medya uygulaması olan Miro, internetteki videoları indirmenizi, online izlemenizi sağlarken, bilgisayarınızdaki videoları da oynatmanıza imkan tanıyor. Son olarak 2.5 RC1 sürümü yayınlanan Miro’nun daha hızlı çalışıp, daha az bellek tükettiğini görüyoruz.

Torrent indirip, HD videocast’leri de RSS ile izleyebileceğiniz Miro 2.5‘in çıkış adayı sürümünü istediğiniz işletim sistemi için buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

:: Miro’ya alternatif olarak hangi programları kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : Miro
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Miro 2.5 İçin Çıkış Adayı Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Miro 2.5 İçin Çıkış Adayı Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Miro 2.5 İçin Çıkış Adayı Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "