Okunma

Mobil İndirme Yöneticisi


31 Temmuz 2009 Cuma 07:31
Mobil İndirme Yöneticisi

Symbian’lı cihazınızda zaman zaman indirme yapıyorsanız yahut bulduğunuz halka açık wireless noktalarından Symbian’lı akıllı telefonunuz ile dosya indiriyorsanız, OS9 Download Accelerator tam size göre.

Symbian’ın web tarayıcısına entegre olabilen uygulama, dosya indirmek istediğinizde kendisini kullanmak isteyip istemediğinizi soruyor. Onay verdiğiniz takdirde indirme listesine eklenen dosya belirlediğiniz ayarlara göre istediğiniz yere istediğiniz zamanda indiriliyor.

Desteklenen sunucularda transfere ara verme, tekrar başlatma gibi fonksiyonları da bulunan yazılım, bağlantı kesildiği takdirde otomatik olarak duraklıyor ve siz bir bağlantıya onay verene kadar dosya transferini engelliyor.

Çoklu bağlantı kurabilme, online virüs tarama özelliği, dahili dosya yöneticisi, aktif indirme sayısı belirleyebilme, indirme bitince otomatik sesli uyarı gibi özellikleriyle oldukça kullanışlı olan uygulama tüm Symbian OS9.XX cihazlar ile sorunsuz çalışıyor. Ücretsiz olarak buradan Download Accelerator’ı indirebilirsiniz.

:: Symbian’lı mobil cihazınız ile büyük boyutlu dosyalar indirior musunuz?

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim