Okunma

Mobil İnternet Yaygınlaşıyor


04 Aralık 2008 Perşembe 09:30
Mobil İnternet Yaygınlaşıyor

Yakın bir geçmişe kadar lüks sayılan ve çoğu kişiye karmaşık gelen mobil internet, artık neredeyse gereksinim halini aldı. Comscore tarafından yapılan analizlere göre, İngiltere’de nüfusun dörtte biri, yani 12,9 milyon kişi mobil interneti kullanıyor. Bu kesimin %41’ini bayan kullanıcılar oluştururken, mobil internetin bu kadar gelişmesindeki en önemli sebeplerden biri ise iPhone 3G olarak görülüyor. Bakalım 3G’nin nihayet ülkemize de gelmesiyle birlikte, Türkiye’de mobil internet kullanımı ne yönde değişecek.

:: 3G sayesinde mobil internet bizde de yaygınlaşır mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mobil İnternet Yaygınlaşıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mobil İnternet Yaygınlaşıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mobil İnternet Yaygınlaşıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "