Okunma

Mobil İnternetle Her Yerde Çalışın


11 Eylül 2013 Çarşamba 12:08
Mobil İnternetle Her Yerde Çalışın

Gelişen teknoloji iş hayatını da şekillendirmeye devam ediyor. Özellikle ülkemizde 2009 yılından itibaren kullanılmaya başlanan 3G teknolojisi mobil olarak çalışanlara yeni imkanlar sundu. Bunların başında online olarak çalışabilme geliyor.

Herhangi bir operatörden alacağınız 3G modem ile birlikte bilgisayarınız üzerinden internete bağlanabilir ve işlerinizi ofis dışında iken de yapabilirsiniz.

Bu şekilde çalışmayı nasıl yapabildiğimizi videolu olarak anlatıyoruz. İşte teknoloji dünyasının nimetlerinden mobil internet ve pratik kullanımı:

:: Bugüne kadar mobil internet kullandınız mı?    

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mobil İnternetle Her Yerde Çalışın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mobil İnternetle Her Yerde Çalışın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mobil İnternetle Her Yerde Çalışın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "