Okunma

Gelecekteki mobil ödeme teknolojileri


05 Mart 2018 Pazartesi 15:36
Gelecekteki mobil ödeme teknolojileri

Her yıl hızla ilerleyen dijitalleştirme, 2018’deki hangi alışkanlıklarımızı değiştirecek? Mobil Dünya Kongresi’nin ardından bu sorunun yanıtını Mastercard Türkiye Ülke Müdürü Yiğit Çağlayan’a sorduk. Aldığımız yanıtlar oldukça dikkat çekici. Mobil teknolojiler hayatımızı nasıl şekillendirecek?

Mobil teknolojiler ödemeleri hangi seviyelere getirecek?

Mastercard Türkiye Ülke Müdürü Yiğit Çağlayan, Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan mobil ödeme teknolojilerini anlattı. Önümüzdeki yıllarda ve gelecekte, mobil teknolojilerin, yapay zekanın ve bu teknolojilere bağlı ödeme teknolojilerinin nasıl olacağını bizlerle paylaştı.

Yiğit Çağlayan, gelecekte yapay zeka ve mobil ödeme teknolojilerin entegrasyonunun tam anlamıyla gerçekleşeceğini ve bu sayede insanlarının hayatının çok ciddi oranda pratik bir hale geleceğini düşünüyor. Mastercard olarak temassız ödeme ve mobil teknolojiler konusunda da yapılan çalışmalar hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

:: Mobil ödeme sistemlerini kullanıyor musunuz?
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gelecekteki mobil ödeme teknolojileri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gelecekteki mobil ödeme teknolojileri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gelecekteki mobil ödeme teknolojileri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "