Okunma

Mod Step ile iPad’de Müzik Yapın


01 Mart 2016 Salı 09:30
Mod Step ile iPad’de Müzik Yapın

Kullanıcıların var olan müziğin içeriği-şeklinde değişiklik yapma dürtüsü her zaman var olmuştur. Deyimi yerindeyse “Dj”liği çağrıştıran bu davranış isteği gerçeğe dönüşüyor.

Zerodebug tarafından ilk olarak 2013 yılında piyasaya sürülen ürünler, kullanıcıların iPad cihazlarındaki müzikleri yeniden biçimlendirme işlevini görüyorlardı.

Music Radar haberine göre Zerodebug’un geliştirdiği ürün Mod Step ise, kullanıcıların söz konusu tercihlerini bir adım ileriye taşıma hedefini taşıyor.

MIDI aygıtı destekli olarak meydana getirilen ürün, “modülasyon canavarı” sıfatıyla kullanıcılara sunuluyor.

En son Studiomix teknolojisi kullanılan ürün, sınırsız sayıda MIDI destekli parçaları çalmanıza, bir başka deyişle düzenlemenize olanak tanıyor.

PC ve Mac platformlarında kullanıcılara hizmet verebilecek ürün, parça başında 128 MIDI CCs sağlayabiliyor.

Kullanıcılar App Store’dan 14.99 Dolar karşılığında söz konusu ürüne sahip olabiliyorlar.

:: Zerodebug’un ürününe benzer olarak, daha önce müzik düzenleme uygulamalarını kullandınız mı?
yazarAta Ateş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan Ata; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla SDN’de kariyerine devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Mod Step ile iPad’de Müzik Yapın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    program çok ayrıntılı uzmanlar için galiba ama onun verdigi midi lerle oynuyoruz heralde

" Mod Step ile iPad’de Müzik Yapın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mod Step ile iPad’de Müzik Yapın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mod Step ile iPad’de Müzik Yapın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "