Okunma

Modern Warfare 2 Multiplayer Detayları


01 Eylül 2009 Salı 10:08
Modern Warfare 2 Multiplayer Detayları

Las Vegas’ta gerçekleştirilen GameStop konferansından gelen bilgilere göre, ilk olarak geçtiğimiz gün de belirttiğimiz gibi Call of Duty: Modern Warfare 2’de karakterlerin artık çift silah kullanabileceğini biliyoruz. Konferanstan gelen diğer haberlere göre ise demo gösteriminde gün yüzüne çıkan “Special Forces” ve “Breach and Clear” modlarının oldukça güzel ve heyecan verici olmakla birlikte, yapıma yeni bir şey kazandırmadığı söyleniyor.

Yeni yapımda ön plana çıkan şeyler ise özellikle çoklu oyuncu modunda kendini gösteriyor. Takım arkadaşlarınızı ayaklanmalardan kalkanlar kullanarak kurtarmak, Gears of War 2’deki koru ve kurtar görevleri benzeri şeklinde geçerken, Breach and Clear görevlerinde düşen arkadaşlarınızın yardımına koşmak, Left4Dead’dekine oldukça benzer bir yapıda gelişiyor. Son olarak Multiplayer’da göze çarpan bir diğer yenilik ise bıçak fırlatma oluyor. Artık düşmana yaklaşıp bıçağınızı kullanmak yerine, uzaktan fırlatarak da ölümcül darbeyi indirebiliyorsunuz. Elbette düşen düşmandan bıçağı geri almak, yeniden değerlendirmek için gerekli kılınmış. Call of Duty: Modern Warfare 2’ye erişmek için bir kaç ay kadar daha sabretmek gerekiyor.

:: Modern Warfare 2’yi satın alacak mısınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Modern Warfare 2 Multiplayer Detayları”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    wikipeadi daki bilgiye göre cod 4 gibi fazla bölüm olmayacakmış..cpt price ölmüş..

" Modern Warfare 2 Multiplayer Detayları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Modern Warfare 2 Multiplayer Detayları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Modern Warfare 2 Multiplayer Detayları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "