Okunma

Modern Warfare 2 Hediyeli Ekran Kartı


20 Ocak 2011 Perşembe 10:00
Modern Warfare 2 Hediyeli Ekran Kartı

Powercolor fabrikada overclock edilmiş PCS++ ekran kartlarına yeni bir seri daha eklediğini açıkladı.  HD6950 serisine ait ürünlerde, overclock dışında çift BIOS ayarı da bulunacak.

Bu sayede kullanıcılar hatalı BIOS güncellemesi yaptıkları zaman ikinci sistemden devam edebilecekler. Yedek ayarları da bulunan ekran kartı oyun sırasında hata yaşandığı zaman bu acil durum önlemlerini devreye sokuyor.

Özellikleri Neler?

 

Kart normalde 880 Mhz işlemci hızıyla çalışırken, ikincil sistemler devreye girince hızı 800 Mhz’e düşüyor. 92 MM fanı bulunan ekran kartının hafızası ise 2 GB GDR 5.

Ekran kartı serisiyle birlikte Call of Duty: Modern Warfare 2 orijinal olarak oyunculara hediye ediliyor.

:: Sizce performans serisi bir ekran kartında hangi özellikler olmalı?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Modern Warfare 2 Hediyeli Ekran Kartı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Modern Warfare 2 Hediyeli Ekran Kartı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Modern Warfare 2 Hediyeli Ekran Kartı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "