Okunma

Online Monopoly Rekora Koşuyor


16 Eylül 2009 Çarşamba 09:45
Online Monopoly Rekora Koşuyor

Geçtiğimiz hafta kullanıma sunulan Monopoly City Streets‘e olan ilgi rekora koşuyor. Global anlamda emlak ticareti oyununa dönüştürülen Online Monopoly, oynayanların da bildiği gibi yavaşlayan server’lar nedeni ile kullanılamaz duruma gelmişti. Keza yapımda fark edilen hatalar da buna eklenince, oyunun kısa süreli fişinin çekilme kararı alınmak zorunda kalındı.

17 Eylül 15:00 (GTM) tarihinde 12 ila 24 saat arasında bakıma sokulacağı belirtilen oyun, bu nedenle bir süre oynanamaz olacak. Site yeniden açıldığında ise oyun sıfırlanmış olarak yeniden başlayacak. Yaşanan server yavaşlıkları ve belirlenen hataları gidermek üzere yapılacak olan çalışma sonrasında herkes yeniden kayıt olmak zorunda kalacak ve 3 milyon dolar ile oyuna giriş yapacak. MONOPOLY City Streets’in Google Maps üzerinden oynandığını da belirtmeden geçmeyelim. Oyuna www.monopolycitystreets.com adresinden erişebilirsiniz.

:: Monopoly’nin kutulu mu, yoksa online versiyonunu mu tercih edersiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Online Monopoly Rekora Koşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Online Monopoly Rekora Koşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Online Monopoly Rekora Koşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "