Okunma

Monster Hunter 3 İle Canavar Avı!


05 Temmuz 2009 Pazar 11:33
Monster Hunter 3 İle Canavar Avı!

Capcom, Wii için genel çizgisinin dışına çıkmaya iyice alıştı. Zira 2010 yılında çıkması beklenen Monster Hunter 3, fantastik-aksiyon oyun türünün tam karşılığı olarak göze çarpıyor. Kılıcımızı yaratıklara sallarken üzerimize doğru gelen bir ejderhadan kaçmak, uçurumun kenarına doğru sıkıştırdığımız suratsız yaratığı bir darbede aşağı itmek, devasa boyutlardaki (ekrana sığmayacak kadar devasa) yaratıkların icabına bakmak için alternatif çözüm yolları aramak, bu ve bunun gibi birçok aksiyon Monster Hunter 3 ile bizleri bekliyor olacak.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/5632/t_monsterh3_prep_jp.flv#

Fragmanlardan anladığımız kadarıyla bizleri bol hareketli zamanlar bekliyor. Bekleyip kendi gözlerimizle görene kadar fragmanlarla yetinmek zorundayız yine.

:: Monster Hunter 3 oyunculara yeni bir şey vaadediyor mu?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Monster Hunter 3 İle Canavar Avı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Monster Hunter 3 İle Canavar Avı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Monster Hunter 3 İle Canavar Avı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "