Okunma

Mophie Powerstation AC ile şarj derdine son!


04 Ocak 2018 Perşembe 10:30
Mophie Powerstation AC ile şarj derdine son!

Mophie Powerstation AC adlı harici batarya ürünü 100W AC çıkışı ile dizüstü bilgisayarları, akıllı telefonları, tabletleri ve kameraları şarj edecek güce sahip.

Mophie Powerstation AC 100W çıkış sunuyor!

Harici bataryalar ve şarj cihazları piyasasının önemli isimlerinden Mophie, odağını akıllı telefonların dışına genişletiyor. Şirket, Powerstation AC ile Apple MacBook dizüstülere ekstra 15 saat batarya süresi kazandırabiliyor. Ek olarak; akıllı telefonlara ekstradan 100 saat, büyük tabletlere 21 saat, USB-C dizüstü bilgisayarlara 15 saat ve DSLR kameralara 8 saat süre kazandırabiliyorsunuz.

22,000 mAh bataryaya sahip ürün AC çıkışının yanı sıra, diğer cihazların şarj edilebilmesi için standart USB portları da sunuyor. Bunlar arasında bir adet USB-C portu ve bir adet USB-A portu bulunuyor. Bu sayede AC portu ile dizüstü bilgisayarını şarj ederken, diğer taraftan telefon ya da bir başka cihazınızı daha şarj etmeniz mümkün.

Mophie Powerstation AC

Ayrıca, Priority+ şarj teknoloji ile bataryanın kendisini şarj etmek için duvara takıp, önce USB-A portuna bağlı cihazın şarj olmasını daha sonra istasyonun şarj olmasını sağlamak da elinizde.

190 x 114 x 28 milimetre boyutlarındaki ürünün ağırlığı ise 126 gram. Dizüstü bilgisayarınızı şarj edemeyeceğiniz bir yerde bu ürünün ağrılığını ve boyutunu pek de dert etmeyeceğinizi tahmin ediyoruz.

Mophie Powerstation AC, 200 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda.

:: Mophie’nin bu yüksek kapasiteli harici bataryası hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mophie Powerstation AC ile şarj derdine son! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mophie Powerstation AC ile şarj derdine son! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mophie Powerstation AC ile şarj derdine son! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "