Okunma

Morro Beta Sürecini Tamamlıyor


29 Eylül 2009 Salı 05:06
Morro Beta Sürecini Tamamlıyor

Live OneCare’in varisi olarak da tanınan Microsoft Security Essentials, 29 Eylül 2009 tarihinde, yani bugün itibarıyla beta etiketinden kurtulup kararlı sürümüyle kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Başarılı tespit oranı, tarama performansı ve sistem kaynaklarıyla dost olması gibi özellikleriyle öne çıkan Security Essentials’ın çıkacağı 19 ülke içinde ne yazık ki Türkiye yer almıyor. Siz de bilgisayarınızın güvenliğini Microsoft’a emanet etmek istiyorsanız, izlemeniz gereken yöntemi daha önceki incelememizde bulabilirsiniz:

:: Microsoft Security Essentials beta incelemesini okumak için tıklayın.

:: Microsoft Security Essentials’i kullandınız mı?

Bilgi İçin : Microsoft
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Morro Beta Sürecini Tamamlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Morro Beta Sürecini Tamamlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Morro Beta Sürecini Tamamlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "