Okunma

Mortal Kombat 11 Sindel müjdesi


10 Temmuz 2019 Çarşamba 09:15
Mortal Kombat 11 Sindel müjdesi

İlkbahar döneminde erişime açılan Mortal Kombat 11 Sindel müjdesi geldi. Eski Outworld Kraliçesi Sindel, Mortal Kombat 11 ile tekrar geri döndü.

Mortal Kombat 11 Sindel müjdesi!

Mortal Kombat 11 için sindel müjdesi 2

2015 yılında çıkan MK X (10) oyununa göre daha iyi oynanış ve grafik kalitesine sahip olan MK 11, yenilikleriyle ile birlikte oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor. Gelen son bilgilere göre ise oyunun ortak yapımcılarından olan Ed Boon resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla müjdeli haberi vermiş oldu.

Oyun senaryosuna göre bazı karakterler gibi şansı yaver gitmeyen Sindel, kötü bir yaşam geçmişine sahip olarak oyuna dahil oluyor. MK 3’ten beri var olan karakter sadece MK X’de vazgeçilerek çıkartılmıştı. Tekrardan oyuna eklenme fikriyle birlikte adı tekrar Mortal Kombat ile anılan Sindel, saçlarını silaha dönüştürüp düşmanına karşı kullanabiliyordu. MK 11’de nasıl bir oynanış tarzı olacağı henüz gizemini korurken, seriye tekrar gelecek olması gelecek iyi haberler arasında diyebiliriz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mortal Kombat 11 Sindel müjdesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mortal Kombat 11 Sindel müjdesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mortal Kombat 11 Sindel müjdesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "