Moto Z2 nasıl görünecek?


18.05.2017 18:00:00
Moto Z2 nasıl görünecek?

Bugüne kadar Motorola’nın yeni akıllı telefonları Moto Z2 Play ve Moto Z2 Force modelleri için çeşitli görseller ortaya çıkmış ama asıl merak edilen Moto Z2 hakkında hiçbir bilgi bulunmamaktaydı. Bu durum bugün değişti ve Moto Z2’ye ait olduğu iddia edilen görseller yayımlandı.

Görseller Moto Z2’ye mi ait?

AndroidAuthority’nin ortaya çıkardığı görsellerde akıllı telefonun ön yüzüne ilk bakış atma fırsatına erişsek de, bu görsellerin gerçekten de Moto Z2’ye ait olup olmadığının kesinleşmediğini de belirtmemiz gerekiyor.

Görselden de anlayabileceğimiz üzere Motorola, Moto Z2’nin tasarımında klasik Moto Z ailesinin tasarım çizgilerinden vazgeçmemiş durumda. Hatta bugüne kadar sızdırılan Moto Z2 Play ve Moto Z2 Force modellerinin görselleriyle de benzerlik taşıdığı söylenebilir.

Moto Z2’nin ön yüzünde ön kamerayla birlikte çift LED flaş ve bir de Home tuşuna konumlandırılmış bir parmak izi okuyucu olduğunu söylemek mümkün. Fakat Motorola tarafından yayımlanan görsellerde genellikle ekranın açık olduğu ve akıllı telefonun tanıtılacağı tarihin yer aldığını düşünecek olursak, bu görselin gerçek olma ihtimalinin biraz daha düşük olduğunu tahmin edebiliyoruz.

Hatta eğer geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Moto Z2 Play görsellerini hatırlayacak olursanız, akıllı telefonun ekranının açık olduğunu ve 8 Haziran tarihini yani Moto Z2 ailesinin tanıtılacağı günü gösterdiğini de biliyorsunuz demektir.

:: Moto Z2’den neler bekliyorsunuz?


 • yazarMurat Sağlam

  Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Moto Z2 nasıl görünecek?” üzerine 8 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Z den çok farklı çok beğendim süper on numara.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   haketten yaa moto z 2 tasarimi iyi beklerken bu ne yaa rakipleri uctu gitti ama bu sefer muzik icinde 32bit veya 24bit destegiyle iyide bir kulaklık verirlerse iyi olur

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Bana asus demeyin!

  4. SDN Okuru dedi ki:

   Bu ne be iPhone 7den bile çirkin

  5. SDN Okuru dedi ki:

   o iğrenç kare home tuşu olmasa tercih edicek insanlar

  6. SDN Okuru dedi ki:

   Asus global instsgram sayfasına bakın. Yeni zenfone geliyor. 29 mayısı bekleyin

  Yorum yazın

  Geri bildirim