Okunma

Motorola Xoom’a Android 4.0.3 Geldi


19 Aralık 2011 Pazartesi 10:00
Motorola Xoom’a Android 4.0.3 Geldi

Android 4.0.3 güncellemesi ile beraber Nexus S’e güncelleme gelmişti. Ayrıca Android 4.0.3 güncellemesi ile beraber artık tablet ve diğer akıllı telefonlara uyarlamak oldukça kolaylaşmıştı. XDA Developers adlı geliştirici site, Android 4.0.3′ün çıkmasından kısa bir süre sonra, Motorola Xoom tablete uyarladılar.

Motorola Xoom 4.0.3 ROM‘u final sürümü değil. Kamera çalışmıyor ve arada yeşil ekran hatası beliriyor. Fakat cihazın çalışma hızında herhangi bir sorun yok. Önümüzdeki günlerde bu hatalarında giderileceği belirtiliyor.

Android 4.0.3 versiyonu, Android Ice Cream Sandwich‘e geçişi hızlandıracak gibi gözüküyor. Yeni hafta ile beraber bir sürü Custom ROM haberi duyulur oldu. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

:: Custom ROM kurma taraftarı mısınız?

 
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Motorola Xoom’a Android 4.0.3 Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Motorola Xoom’a Android 4.0.3 Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Motorola Xoom’a Android 4.0.3 Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "