Okunma

Mozilla da Mikro Blog Açtı


24 Haziran 2009 Çarşamba 05:06
Mozilla da Mikro Blog Açtı

Kısa süren kapalı önizleme sürecinin ardından, Mozilla’nın Twitter benzeri mikro blog sitesi nihayet herkesin kullanımına açıldı. Laconica adlı açık kaynaklı mikro blog motoru üzerine bina edilen Mozillaca, kolay arayüzü ve işlevselliği ile oldukça keyifli bir ortam sunuyor.

Mozilla’da Ortam Yapmak

Twitter ile entegre edilebilen, OpenID destekleyen ve durum güncellemelerini SMS üzerinden de yapabildiğiniz Mozillaca’da şimdilik gördüğümüz tek eksiklik Türkçe desteği. Siz de hemen bu sayfadan kayıt olarak, Mozilla camiasına anlık mesajlarınızı 140 karakterde aktarmaya başlayabilirsiniz.

:: Mozillaca profilinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Mozillaca
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mozilla da Mikro Blog Açtı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mozilla da Mikro Blog Açtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mozilla da Mikro Blog Açtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "