Okunma

Mozilla, Firefox 3.5’e Güveniyor


04 Haziran 2009 Perşembe 08:05
Mozilla, Firefox 3.5’e Güveniyor

Mozilla’nın son projesi Fastest Firefox, yakın zamanda çıkacak olan Firefox 3.5‘in ne kadar hızlı olduğunu tüm dünyaya göstermek için hayli ilginç bir yöntem izliyor. Etkinliğe katılmak için, gerçekten hızlı olduğunuzu düşündüğünüz bir konuda 30 saniyelik video hazırlayıp Fastest Firefox sitesinden yüklemeniz yeterli.

İster dişlerinizi fırçalayın, ister omlet çevirin; videonun konusu hayal gücünüze kalmış. MP4, WMV ya da QuickTime olarak yükleyebildiğiniz videoları 21 Haziran‘a kadar gönderebilirsiniz. Eğer videonuz, Firefox 3.5’in çıkışındaki kolajda kullanılırsa, bir Firefox 3.5 tişörtü kazanmanız da mümkün.

:: Fastest Firefox’a video yüklemek için tıklayın.

:: Sizin gerçekten hızlı olduğunuz konu nedir?

Bilgi İçin : Fastest Firefox
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mozilla, Firefox 3.5’e Güveniyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mozilla, Firefox 3.5’e Güveniyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mozilla, Firefox 3.5’e Güveniyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "