Okunma

Firefox 3.0.8 Yayınlandı, Hemen İndirin!


27 Mart 2009 Cuma 17:54
Firefox 3.0.8 Yayınlandı, Hemen İndirin!

Mozilla Firefox 3 için yeni bir güncelleme yolda. Her ne kadar Mozilla Vakfı herhangi bir duyuru yapmamış da olsa, hatta kullanıcılar 3.0.7 sürümünde “güncelleştirmeleri kontrol ettiklerinde” herhangi bir uyarı almasalar da, şu an için kodları sabitlenmiş ve derlenmiş olarak 3.0.8 sürümü indirilebiliyor. Türkçe sürüm de hazırlanan dağıtımlar arasında.

Güncellemenin Sebebi

Bu sürüm henüz Mozilla tarafından duyurulmadı. Fakat indireceğiniz dosyadaki kodlarda bir sorun yok ve bu sürümü bir güncelleştirme olarak kurabilirsiniz. Mozilla’nın sürümü duyurmama sebebi ise son dakikada keşfedilebilecek güvenlik riskleri. Bu sürüm, XSL işleme açığı olarak bilinen ve en son CanSecWest‘te Firefox’un al aşağı edilmesine sebep olan açığı kapatıyor. Bu sebeple önceden 3.0.8 için planlanan iyileştirmeler 3.0.9 sürümüne atılmış durumda.

İndirin

:: Mozilla Firefox 3.0.8 sürümünü indirin. (Türkçe, Windows)

:: Yeni sürümü hemen indirdiniz mi?

Bilgi için: Mozilla
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Firefox 3.0.8 Yayınlandı, Hemen İndirin!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bu sürüm ücretsiz mi

" Firefox 3.0.8 Yayınlandı, Hemen İndirin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox 3.0.8 Yayınlandı, Hemen İndirin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox 3.0.8 Yayınlandı, Hemen İndirin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "