Okunma

Mozilla ile Tam Yol İleri!


14 Haziran 2009 Pazar 12:48
Mozilla ile Tam Yol İleri!

Firefox‘a herkesin eklenti hazırlamasını daha kolay hale getiren Jetpack, geride bıraktığımız haftalarda görkemli bir şekilde internet camiasına sunulmuştu. v0.2 sürüm güncellemesi de, projenin önemini göstermek istercesine pek gecikmedi.

Daha Çok Yolu Var

Henüz çok erken aşamalarında olduğu için kusursuzluktan hayli uzak olan Mozilla Jetpack, yeni sürümle birlikte eklenti geliştirmeyi kolaylaştıran bazı API eklentilerine kavuşuyor. Ayrıca çoğu eklentide kullanılan kenar çubuklarının Jetpack’e özgü olanı Slidebar da güncellemenin ardından Jetpack’e katılmış.

:: Mozilla Jetpack’i Firefox’a ekleyin.

:: Jetpack hakkında görüşleriniz nelerdir?

Bilgi İçin : Mozilla Jetpack
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mozilla ile Tam Yol İleri! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mozilla ile Tam Yol İleri! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mozilla ile Tam Yol İleri! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "