Okunma

Mozilla Planın Gerisinde mi Kaldı?


28 Kasım 2008 Cuma 07:30
Mozilla Planın Gerisinde mi Kaldı?

Firefox 3.1’in geliştirilme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Ancak anlaşılan bu hız, Mozilla‘nın daha önceki planlarına yetişmeye yetmeyecek. Zira Firefox 3.1 için iki beta sonrasında çıkış adayı(RC) sürümlere geçmeyi planlayan Mozilla, Mike Beltzner’in ağzından üçüncü bir beta sürümün yapım ekibine mevcut pürüzleri düzeltmeleri için vakit tanıyacağını açıkladı. Bu olası üçüncü beta sürümü herhangi bir yenilik içermeyecek, ancak Firefox 3.1’in önümüzdeki yıl resmi çıkışını pürüzsüz yapabilmesi için geliştiricilere ince ayar için zaman sunacak. Bakalım Firefox 3.1 için ilk RC sürümü ne zaman görebileceğiz.

:: Mozilla ilk RC sürümünü bu yıla yetiştirir mi?

Bilgi İçin : Mozilla
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mozilla Planın Gerisinde mi Kaldı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mozilla Planın Gerisinde mi Kaldı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mozilla Planın Gerisinde mi Kaldı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "