Okunma

E-Posta Yazılımınızı Güncelleyin


31 Aralık 2008 Çarşamba 08:03
E-Posta Yazılımınızı Güncelleyin

Mozilla‘nın açık kaynaklı e-posta istemcisi Thunderbird, 2.0.0.19 sürüme yükseltildi. Yeni güncelleme XSS ve JavaScript‘ten çapraz alan veri hırsızlıklarına kadar çeşitli noktalardaki güvenlik açıklarını kapatmayı hedeflerden, arayüz veya diğer yönlerden herhangi bir değişiklik sunmuyor. Thunderbird 2 kullanıcılarının otomatik olarak program içinden güncelleyebileceği en yeni sürümü, Thunderbird 2 ile ilk defa tanışıyorsanız buradan indirebilirsiniz.

:: Masaüstü e-posta yazılımı kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Mozilla
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" E-Posta Yazılımınızı Güncelleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere E-Posta Yazılımınızı Güncelleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda E-Posta Yazılımınızı Güncelleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "