Okunma

Nihayet: Thunderbird 3 Beta 1


11 Aralık 2008 Perşembe 15:30
Nihayet: Thunderbird 3 Beta 1

İlk olarak mayıs ayında alpha sürümüyle son kullanıcılara sunulan Mozilla Thunderbird 3, aylarca süren geliştirme ve denemeler sonrasında beta aşamasına nihayet geçti. Birçok hatayı düzelten ve sekmeli arayüz, Windows Vista Search ve Mac OS X Address Book ile uyumluluk gibi yeni özellikler içeren Thunderbird 3 Beta 1, ayrıca daha hızlı mesaj görüntülemek için IMAP geliştirmelerini de barındırıyor. Windows, Mac ve Linux için yayınlanan ve henüz Türkçe desteği bulunmayan Thunderbird 3 Beta 1 e-posta istemcisinin Windows İngilizce sürümünü buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Mozilla Messaging
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nihayet: Thunderbird 3 Beta 1 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nihayet: Thunderbird 3 Beta 1 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nihayet: Thunderbird 3 Beta 1 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "