Okunma

Weave Artık Çok Daha İyi


28 Ağustos 2009 Cuma 09:10
Weave Artık Çok Daha İyi

Firefox tarayıcınızda yer alan yer imleri, geçmiş ve parolaları birden fazla bilgisayar arasında senkronize etmek için geliştirilen Mozilla Weave, yeni yayınlanan 0.6 sürümüyle Personas temalarınızı da taşıyabiliyor. Performans açısından da ciddi gelişme kaydeden Weave, hesabınızı ve tercihlerinizi kolayca düzenlemeniz için artık bir about:weave sayfasına sahip.

İlk senkronizasyon sırasında hangi yönde senkronize etmek istediğinizi de artık belirleyebiliyor olmanız, Weave profilinizde varsayılan Firefox yer imlerini görmenize de son veriyor. Bu kadar hızlı gelişen Mozilla Weave, umuyoruz ki gelecek sürümlerde eklenti ve temaların da senkronizasyonuna çare bulur.

:: Mozilla Weave’i indirin.

:: Weave kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Mozilla Weave
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Weave Artık Çok Daha İyi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Weave Artık Çok Daha İyi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Weave Artık Çok Daha İyi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "