Okunma

Firefox’u Yedeklemek Artık Daha Kolay


30 Temmuz 2009 Perşembe 18:47
Firefox’u Yedeklemek Artık Daha Kolay

Firefox’u farklı bilgisayarlarda aynı ayarlarla kullanmak için Mozilla tarafından sunulan Weave aracı, 0.5 sürümüyle çok daha sistem dostu bir kullanım sağlıyor. Önceki sürümünde bilgisayarı hayli yoran Weave, artık sadece boşta çalışırken aktif yedekleme yapıyor.

Yükleme ve indirme performansında da gelişmeler gözlenen Weave, şifre değişikliklerini, yer imleri etiketlerini ve akıllı klasörleri desteklediği gibi, Windows Mobile sürümünde Fennec‘i de yedeklenebilecekler arasına katıyor.

:: Mozilla Weave güncel sürümü indirmek için tıklayın.

:: Mozilla Weave kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Mozilla Weave
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Firefox’u Yedeklemek Artık Daha Kolay”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    güzel güzel.. çook güzel!!

" Firefox’u Yedeklemek Artık Daha Kolay konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Firefox’u Yedeklemek Artık Daha Kolay ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Firefox’u Yedeklemek Artık Daha Kolay ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "