Okunma

MSI GTX 570’i Resmen Tanıttı


07 Aralık 2010 Salı 15:34
MSI GTX 570’i Resmen Tanıttı

MSI, yeni ekran kartı N570GTX-M2D12D5‘i duyurdu. NVIDIA‘nın yeni GF110 GPU’sunu kullanan kart MSI’a özel Afterburner yazılımı ile oyunlarda üst seviye performans vaat ediyor.

1280 MB‘lık GDDR5 hafızası sayesinde yüksek çözünürlükte 3DVision Surround görüntü sunan kartın Afterburner sayesinde voltaj, fan hızı gibi özelliklerini kontrol etmek de çok kolay. (3D Vision Surround Hakkında Her Şey)

 

Afterburner yazılımı ile hız aşırtma yapmak mümkün

Görüntü Çıkışları

N570GTX-M2D12D5 birçok farklı görüntü çıkışına sahip. Çift Dual Link DVI-I ve HMDI 1.4 çıkışları 3D ekranlar da dahil olmak üzere yüksek çözünürlükte görüntüyü monitör veya televizyonlara aktarmaya imkan tanıyor. (Askeri Standartlara Uygun MSI Bileşenler)

Kartın tamamında kullanılan katı kapasitörlerse ürünün ömrünü önemli bir şekilde uzatıyor.

 

:: Afterburner yazılımını daha önce kullandınız mı?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" MSI GTX 570’i Resmen Tanıttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MSI GTX 570’i Resmen Tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MSI GTX 570’i Resmen Tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "