Okunma

MSI’dan Öğrencilere Destek


06 Şubat 2009 Cuma 12:01
MSI’dan Öğrencilere Destek

MSI, “Yol Açtık” sloganıyla başlattığı projede, çocuklarımızın bilgi çağında ihtiyaç duydukları her türlü kaynağa en kısa zamanda ve günümüz teknolojilerinden faydalanarak ulaşmalarını hedefliyor. MSI yürütülen kampanya süresince satılan her dizüstü bilgisayar üzerinden TEGV’e bağışta bulunuyor.

MSI Türkiye Ülke Müdürü Zehra Aksöyek MSI, sosyal sorumluluk projeleri içerisinde düzenli olarak yer almayı misyon edinmiştir. Türkiye gibi gelişmekte olan tüm ülkelerde, çoğunlukla çocukların eğitimlerine yönelik projeler içerisinde yer almaktayız. Şirketimizin, Türkiye’nin saygın vakıflarından TEGV ile işbirliği yaparak çocukların eğitimine destek olabileceğimizi bilmek çok büyük bir mutluluktur. Çocuklara ve gençlere yol açmaya devam edeceğiz.” şeklinde açıklamada bulundu.

:: MSI’ın bu girişimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bilgi için: MSI
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" MSI’dan Öğrencilere Destek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MSI’dan Öğrencilere Destek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MSI’dan Öğrencilere Destek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "