Okunma

MSN Kullanıcılarına Önemli Hatırlatma!


24 Şubat 2009 Salı 04:59
MSN Kullanıcılarına Önemli Hatırlatma!

Windows Live ekibi, mart ayı başında takvim servisleri değişecek olan MSN Takvim kullanıcılarına, buluşma ve etkinliklerle ilgili eklentilerini kaydedip yedeklemeleri gerektiğini hatırlattı. Windows Live Calendar servisi eklentileri desteklemediğinden, geçiş esnasında tüm eklentiler kaybolacak.

Ayrıca bugünden itibaren Outlook Connector 12.0 kullanıcılarının da Windows Live Calendar’a bağlanan 12.1 sürümüne güncelleme yapması gerekiyor. Gerekli güncellemeyi buradan yapabilirsiniz.

:: MSN Takvim servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Windows Live Calendar
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “MSN Kullanıcılarına Önemli Hatırlatma!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ya ben Outlook Connector 12.0 kullanıyordum son zamanlarda mail almamaya başladı şimdi 12.1 i yükledim bu sefer outlook hata raporu veriyor Outlook 2007 ne yapacam

" MSN Kullanıcılarına Önemli Hatırlatma! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MSN Kullanıcılarına Önemli Hatırlatma! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MSN Kullanıcılarına Önemli Hatırlatma! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "