Okunma

N-Gage Platformu Güncellendi!


16 Mayıs 2009 Cumartesi 19:40
N-Gage Platformu Güncellendi!

N-Gage platformu uzun süredir beklenen yeni güncellemeyi sonunda yayınladı. Yayınlanan herhangi bir resmi sürüm notu bulunmuyor ancak incelememiz ile elde ettiğimiz sonuçlara göre birçok kullanıcı tarafından beklenen skor senkronizasyon sorunu giderilmiş.

Akıllı uyarı desteğinde yaşanan sorunlar bu yeni sürümde çözümlenmiş görünen hatalardan. Ayrıca bilinen birçok hata da bu güncelleme ile tarihe karışmış oluyor.


N-Gage platformunu yeni model Symbian cihazların neredeyse tamamı destekliyor

Güncelleme işlemi N-Gage destekli cihazınızda bulunan N-Gage arayüzüne erişerek Options (Seçenekler) adımından Check for Updates (Güncellemeleri İndir) seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bir başka alternatif seçenek olarak buradaki linkten yeni sürümü indirebilirsiniz.

Uygulamayı doğrudan cihazınızdan güncellediğiniz takdirde sürüm numarası yükselmeyebilir ancak güncelleme başarılıdır. Ayrıca güncelleme sonrasında bazı modellerde N-Gage simgesi taşıdığınız konumdan ön belirli olarak uygulamalar klasörüne dönebiliyor. Tüm bu durumlar normaldir, endişe etmenize gerek yok.

:: N-Gage platformunu başarılı buluyor musunuz? Forumda tartışıyoruz.

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" N-Gage Platformu Güncellendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere N-Gage Platformu Güncellendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda N-Gage Platformu Güncellendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "