Okunma

Oyun Oyun Oyun


20 Eylül 2009 Pazar 16:03
Oyun Oyun Oyun

Strateji oyunları içerisinde kendine has bir yeri olan Total War‘un yapımcıları, geçtiğimiz günler de Empire: Total War‘a Napolyon’u konu alan bir ek paket çıkartacağını duyurmuştu. Napoleon: Total War‘a ait özel resimler Total War Türkiye sitesi tarafından yayınlandı.

Bu şubat ayında çıkacak olan ek paket, çalışmak için Empire: Total War’un kendisini istemeyecek. 18.Yüzyıl’da geçen yapım, Napolyon Bonapart’ın hırslı bir generalken nasıl Fransız İmparator’luğuna kadar yükseldiğini anlatan bir senaryoya sahip olacak. Böylece oyuncular bu tarihi karakterin, tüm savaşlarını kontrol edebilecekler.

Yapımcı Creative Assemply dönemin dokusunu korurken, oyunculara tarihi değiştirme fırsatı da sunacak. Gerçekte Napolyon yükselişi gibi hızlı bir şekilde tahtan indirilmişti. Ancak N:TW’de İmparator’un kaybettiği savaşları kazanmak mümkün.

Aynı şekilde Napolyon’un düşmanlarını seçerek onun yükselmesi de engellenebiliyor. Empire: Total War, seriye gemi savaşları ve 18.YY tüfek çatışmalarını eklediği için büyük bir merak uyandırmıştı. Fakar bu denli köklü değişikler oyunda çeşitli hataların oluşmasına neden olmuştu, bu yüzden oyun bir çok olumsuz eleştiri almıştı

::Sizce Napoleon: Total War, Empire’ın hatalarını düzeltebilecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Oyun Oyun Oyun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyun Oyun Oyun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyun Oyun Oyun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "