Okunma

Nec Avrupa’dan Çekiliyor


09 Şubat 2009 Pazartesi 07:30
Nec Avrupa’dan Çekiliyor

Avrupa, Orta Asya ve Afrika’da artık NEC ürünleri görmek zorlaşacak. Zira firma, tüm şirketleri ters yüz eden ekonomik kriz sonrası mali hesaplara ince ayar çekmenin yolunu, bu üç kilit bölgeden çekilmekte buldu.

Japonya’da Hala Lider

Japon haber kaynakları, kendi memleketinde(Japonya) lider PC üreticilerinden olan NEC’in, dünyanın geri kalanında satışları kademeli olarak sonlandıracağını belirtiyor.

Avrupa’da son kullanıcıya bilgisayar satmayı 2006 yılında bırakan NEC, bakalım bu kararıyla darboğazdan kurtulabilecek mi.

:: Daha önce bir NEC ürünü aldınız mı?

Bilgi İçin : NEC
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nec Avrupa’dan Çekiliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nec Avrupa’dan Çekiliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nec Avrupa’dan Çekiliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "