Okunma

Nedir Bu Trillian?


23 Şubat 2010 Salı 10:00
Nedir Bu Trillian?

ATI’nin, NVIDIA Fermi’ye karşı geliştirdiği belirtilen Trillian kod adlı ekran kartının HD 5890 olmadığı iddia edildi.

ATI’nin, Radeon HD 5870’ten daha hızlı bir ekran kartı piyasaya sürüp, 26 Mart tarihinde çıkacak olan GeForce GTX 480′i zorlayacağı söyleniyordu. Trillian kod adı verilen bu yeni ekran kartının 1 GHz çekirdek frekansına sahip olacağı ve HD 5890 adını alacağı da söylenenler arasındaydı.

Eyefinty 6 sürümünün üzerinde altı adet DP çıkışı bulunuyor

Eyefinity 6

Yeni ortaya çıkan iddialara göre Trillian, ATI’nin yakın bir zaman içerisinde piyasaya çıkaracağı HD 5870 Eyefinty 6 sürümünün kod adı.

Trillian kod adlı ekran kartının HD 5870 Eyefinity 6 sürümü olduğu iddia ediliyor

Üzerinde altı adet DisplayPort çıkışı bulunan bu sürüm aylar önce duyurulmuştu. ATI’nin geliştirdiği Eyefinity teknolojisi sayesinde bu kartla altı adet monitöre görüntü verilebilecek.

:: HD 5870 Eyefinity 6 sürümü ilginizi çekiyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nedir Bu Trillian? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nedir Bu Trillian? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nedir Bu Trillian? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "