Okunma

Need for Speed: Shift’den Hayal Kırıklığı


31 Temmuz 2009 Cuma 12:57
Need for Speed: Shift’den Hayal Kırıklığı

Yarış tutkunlarının büyük bir heyecan ile gün saydığı Need for Speed: Shift, şimdiye dek yayınlanan materyalleriyle fan’ları tatmin etmişti. Yeni yayınlanan ve “The Driver’s Experience” adı verilen video ise, öncekilere nazaran hayal kırıklığı yarattı. Zira yapımdan hemem hemen hiç görüntü göstermeyip, yalnızca World Racing şampiyonasındaki ünlü pilotlara odaklanan trailer’da, oyuncuları tatmin edecek hiçbir materyal bulunmuyor. Gerçek sürücüleri oyun içerisine aktaracak olan yapımcılar, bu konunun altını çizmek için The Driver’s Experience videosunu yayınladı. İşte söz konusu trailer:

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/10880/t_needfps_driversexp.flv#

15 Eylül 2009‘da, PC, PS3, X360 ve PSP için raflarda yer bulacak olan Need for Speed: Shift ile yapımcılar, son iki NFS’nin bıraktığı kötü izleri silmeye çalışıyor. Öyle ki, yapımın tarzını ciddi şekilde elden geçiren EA, illegal sokak yarışları değil, onun yerine Race Driver: GRID‘deki gibi profesyonel müsabakaları NFS markasıyla buluşturmuş.

:: Yeni yayınlanan NFS: Shift videosu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Need for Speed: Shift’den Hayal Kırıklığı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Belki de çekindikleri bir şey vardır.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    serbest dolaşma yok, polis kocalamacası yok. nfs shift şimdiden kaybetti bence

Geri bildirim