Okunma

Nero BackItUp & Burn Çıktı


19 Mayıs 2009 Salı 18:19
Nero BackItUp & Burn Çıktı

Bilgisayarınızdaki içerikleri dâhili belleklere yedekleyebilirisiniz. Aynı yedeği Internet üzerinde yarattığınız sanal sürücülere yükleyebilirisiniz. Klasörleri eşleştirme ve kaybolan dosyaları yedekten geri yükleyebilirsiniz. Tüm buna ek olarak oldukça kolay bir kullanımına sahip. Bu da bu ürünü herkes tarafından kullanılmasını sağlıyor.

 

Verilerinizi yedekleyen, eşleştiren ve aynı zamanda da CD/DVD medyalarına yazan eşsiz bir yazlım.

Nero BackItUp & Burn, CD/DVD, Blu-Ray, FTP ve bellek kartlarına yedekleme yapabiliyor. Sabit diskinizi ve mail hesaplarınızı da koruyan bu ürün silinen dosyaları kurtarabiliyor.
  
Daha fazla bilgi için tıklayın

:: Nero kullanıyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nero BackItUp & Burn Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nero BackItUp & Burn Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nero BackItUp & Burn Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "