Okunma

Netaş Bölgede Liderlik Hedefliyor


14 Ekim 2011 Cuma 14:14
Netaş Bölgede Liderlik Hedefliyor

Dün İstanbul’da düzenlenen basın toplantısında konuşan Netaş CEO’su C. Müjdat Altay, küresel arena birçok firma ile işbirliği yaptıklarını, özellikle teknoloji alanında birçok çözümlerinin olduğunun altını çizdi.

Birleşme ile 1300 üzerinde çalışanı olan bir firma haline geldiklerini belirten Altan, ‘Türkiye’nin en büyük 500 işletmesi arasında 100’den fazla müşterimiz olmasıyla gurur duyuyoruz’ dedi.

Birleşme sonucu müşterilerine uçtan uca çözümler sunacak hale geldiklerini belirten Altay, sözlerine şöyle devam etti: ‘Bu atılımın tüm Netaş ailesine ve sektörümüze hayırlı olmasını diliyorum.”

Kurumsal müşterilerin iletişim ve teknoloji ihtiyaçları için çözümler üreten Netaş, Probil hisseleri için 31 milyon ABD doları ödedi.

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Netaş Bölgede Liderlik Hedefliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netaş Bölgede Liderlik Hedefliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netaş Bölgede Liderlik Hedefliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "