Okunma

Netbook iPhone’u Geçti mi?


10 Aralık 2008 Çarşamba 12:33
Netbook iPhone’u Geçti mi?

Ekonomik kriz dinlemeyen nadir ürünlerden Apple iPhone ve netbook, birbiriyle doğrudan rekabet etmese de, satış rakamları netbook modellerinin iPhone’dan önde olduklarını gösteriyor. Yaz döneminde 5,7 milyon adet satılan toplam netbook‘a karşılık, 4,7 milyon iPhone satışı gerçekleşmiş durumda. Apple patronu Steve Jobs‘un geçtiğimiz günlerde netbook’ları yermesinin ardından gündeme gelen bu veriler, bakalım önümüzdeki yıl içerisinde ne gibi değişikliklere uğrayacak.

:: Netbook’un iPhone’u geçmesinin sırrı ne?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Netbook iPhone’u Geçti mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netbook iPhone’u Geçti mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netbook iPhone’u Geçti mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "