Okunma

Dizüstüler İçin Mükemmel Bir Arkadaş


08 Temmuz 2009 Çarşamba 12:00
Dizüstüler İçin Mükemmel Bir Arkadaş

Microsoft‘un BlueTrack teknolojisine sahip Wireless Mobile Mouse 4000 adlı fare, insanlara mümkün olan her yerde fare kullanma imkanı tanıması sebebiyle netbooklar için mükemmel bir yol arkadaşı. Bu farenin bir avantajı oldukça küçük olması ve birçok yüzeyde sorunsuzca çalışması. Granit ve mermer gibi parlak yüzeylerle beraber halı, işlenmemiş ahşap gibi pürüzlü yüzeylerde de çalışan bu fare, tüm görevini hatasız bir şekilde yerine getirmesi ile ilgi çekiyor.

Toza karşı dayanıklı olan bu, bir Netbook için mükemmel bir takım arkadaşıdır.

 

Kablosuz olan ve 2.4GHz WiFi teknolojisini kullanan Wireless Mobile Mouse 4000, uygun fiyatının yanı sıra dört adet özelleştirilebilir buton dört yönlü kaydırma butonu ve USB girişinden dışarı 1 cm’den az çıkan küçücük bir nano alıcı-vericiye sahip. Bu alıcı-verisi bilgisayar hareket halindeyken bilgisayara takılı kalabiliyor. Ürün aynı zamanda farenin içerisinde de saklanabiliyor.

:: Microsoft fareler hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dizüstüler İçin Mükemmel Bir Arkadaş konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dizüstüler İçin Mükemmel Bir Arkadaş ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dizüstüler İçin Mükemmel Bir Arkadaş ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "