Okunma

Netbook’lara Kısa Bir Ara


29 Temmuz 2009 Çarşamba 11:01
Netbook’lara Kısa Bir Ara

 

Hem ASUS, hem de Acer, Intel Atom N270′ten sıkılmış olacaklar ki alınan bilgilere göre iki firma da 2010′un ilk çeyreğine kadar yeni netbook modeli çıkarmamaya karar verdiler. Bu tarihin belirlenmesindeki en büyük etken ise muhtemelen o tarihte Intel’in Atom N450 işlemcisi ile birlikte Pine Trail platformunu piyasaya çıkaracak olması.

Bunun dışında Acer’ın çift işletim sistemli (Android / XP) modelinin piyasaya çıkış tarihini de ertelediği belirtiliyor. Bunun sebebinin ürüne çok fazla ilgi gösterilmemiş olduğu söyleniyor.

Anlaşılan o ki son günlerde büyük ilgi gören netbook’ların yeni modellerini görebilmek için önümüzdeki yılın ilk günlerini beklemek zorunda kalacağız.

:: Netbook’lardan memnun musunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Netbook’lara Kısa Bir Ara konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netbook’lara Kısa Bir Ara ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netbook’lara Kısa Bir Ara ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "