Okunma

Netflix Artık Philips Smart TV’lerde!


22 Ocak 2016 Cuma 07:00
Netflix Artık Philips Smart TV’lerde!

Netflix Kurucu Ortağı ve İcra Kurulu Başkanı Reed Hastings, Las Vegas’ta düzenlenen CES fuarında, 6 Ocak’ta yeni hizmetlerinin global olarak hayata geçirilerek internet TV ağını eş zamanlı olarak 130’un üzerinde yeni ülkeye sunduklarını açıklamıştı.

Philips markalı televizyonları dünyada ve Türkiye’de pazara sunan TP Vision da, Netflix servisinin artık şirketin Philips TV pazarladığı tüm ülkelerde, 2013 ve sonrası tüm mevcut ve eski Philips Smart TV modelleri ve tüm Philips Android TV setlerinde kullanılabileceğini duyurdu.

Yeni desteklenmeye başlanan Netflix ülkelerindeki müşteriler Netflix uygulamalarını nasıl bulabilir/kurabilirler?

Linux tabanlı (Android olmayan) Philips Smart TV’ler:

Uygulama sunulur sunulmaz, müşteri, Smart TV portalının her açılışında ekran üzerinde bir uygulama uyarısı alacak. Uygulama, daha sonra uygulama uyarısı ve ekran üzerindeki talimatlar takip edilerek kolaylıkla indirilebiliyor.

Müşterinin uygulama uyarısını dikkate almaması halinde, uygulamanın kurulumu uygulama galerisinden kolaylıkla yapılabiliyor.

2014 -2016 arası Android EU TV’ler:

Uygulamanın kurulumu uygulama galerisinden kolaylıkla yapılabiliyor. Uygulama kurulumu yapılmış bir uygulama olarak görünüyor ya da uygulama galerisinden kurulumu yapılabiliyor.

:: Netflix kullanacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Netflix Artık Philips Smart TV’lerde!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  vaaay be bu günleride mi görecektik.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  ben bulamadım uygulamayı ama bi yıldız işareti gelmiş mağazaya

 3. SDN Okuru dedi ki:

  akk düşmanı….

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Arçelikte smart tv de var uygulama olarak

" Netflix Artık Philips Smart TV’lerde! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netflix Artık Philips Smart TV’lerde! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix Artık Philips Smart TV’lerde! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "